Galąstuvai / akmenys

Peilių galąstuvas 3 padėčių SEKIMAGAROKU vienpusio galandimo japoniškiems peiliams, KAI (Japonija)

AP-0162

Gamintojas: KAI (Japonija)

Bendras ilgis: 12 cm uždarytoje būsenoje, darbinėje būsenoje 17,5 cm.

DEIMANTINIS-KERAMINIS galąstuvas turi 3 galandimo padėtis:

1. Mikro deimantais dengtos plokštelės pradiniam ašmens atstatymui;

2. Dvigubas keraminis ratukas-diskas, kurio viena pusė yra baltas - smulkus/švelnus, o kita rožinis - rupus/šiurkštus galandimo akmenukas. Du paraleliai esantys galandimo akmenukai, vienu metu atstoja du skirtingo rupumo galąstuvus ir tolygiai užaštrina ašmenį.

3. Švelnios keramikos strypeliai galutiniam ašmens poliravimui ir užbaigimui.

Smulkiau

25,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SEKIMAGAROKU AP-0162 galąstuvas skirtas japoniškiems vienpusiems 45 laipsnių kampo atšipusiems peiliams pagaląsti. Tinkamas DEBA ir YANAGIBA tipo peiliams.

Galandimo metu rekomenduojama nespausti ašmens, užtenka jausti, kad yra sukibimas. Galąsti reikia tik viena kryptimi - nuo peilio galo iki rankenos ir vėl perkeliant nuo pradžių, negalima brūžinti pirmyn-atgal. Peilį būtina laikyti tiesiai ir vertikaliai - nekraipyti. Galąstuvo nekišti į vandenį ir nešlapinti.

Netinka galąsti dantytiems peiliams - duonriekiams, peiliams, kurių ašmuo storesnis nei 3,5 mm, europinio 21-23 kampo ašmens peiliams,  keraminiams ir titano plieno peiliams. Išdaužyto nelygaus ašmens galąstuvas neatstato. 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Paskirtis Galąstuvai, galandimo akmenys

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: