Galąstuvai / akmenys

Sumažinta kaina! KAI Corporation Peilių galąstuvas 3 padėčių SEKI MAGOROKU dvipusio ašmens peiliams, KAI (Japonija) Padidinti

Peilių galąstuvas 3 padėčių SEKI MAGOROKU dvipusio ašmens peiliams, KAI (Japonija)

AP-0308

Gamintojas:  KAI Corporation (Japonija).

Bendras ilgis: 13 cm uždarytoje būsenoje, darbinėje būsenoje 21 cm.

---

DEIMANTINIS-KERAMINIS galąstuvas turi 3 galandimo padėtis:

1. Mikro deimantais dengtos plokštelės pradiniam ašmens atstatymui;

2. Dvigubas keraminis ratukas, kurio abi pusės rožinės spalvos - rupus/šiurkštus galandimo akmenukas. Du paraleliai esantys galandimo diskai tolygiai užaštrina ašmenį.

3. Švelnios keramikos strypeliai galutiniam ašmens poliravimui ir užbaigimui.

Smulkiau

25,76 €

-8%

28,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SEKI MAGOROKU AP-0308 galąstuvas skirtas dvipusio ašmens japoniškiems ir europiniams peiliams pagaląsti, galandimo kampas apie 17 laipsnių.

Galandimo metu rekomenduojama nespausti ašmens, užtenka jausti, kad yra sukibimas. Galąsti reikia tik viena kryptimi - nuo peilio galo iki rankenos ir vėl perkeliant nuo pradžių, negalima brūžinti pirmyn-atgal. Peilį būtina laikyti tiesiai ir vertikaliai - nekraipyti. Galąstuvo nekišti į vandenį ir nešlapinti.

Netinka galąsti dantytiems peiliams - duonriekiams, peiliams, kurių ašmuo storesnis nei 3,5 mm, vienpusiems japoniškiems peiliams, keraminiams ir titano peiliams. Išdaužyto nelygaus ašmens galąstuvas neatstato. 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Plastikas / keraminiai diskeliai
Paskirtis Galąstuvai, galandimo akmenys
Savybės Peilių galandimas 3 padėtys
Serija SEKI MAGOROKU
Prekės ypatybė Kaina / Kokybė - geras pasirinkimas

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: