Galąstuvai / akmenys

Sumažinta kaina! KAI Corporation Peilių poliravimo rinkinys, KAI (Japonija) Padidinti

Peilių poliravimo rinkinys, KAI (Japonija)

45035020

• Gamintojas: KAI Corporation (Japonija).

• Medžiagos: buko mediena, veršelio oda.

• Rinkinį sudaro: poliravimo dildė ir pasta iš chromo oksido.

• Išmatavimai: dildės 20,5 x 4,0 x 2,0 cm.

• Supakuota dėžutėje. Tinka dovanai.

-----

Su KAI poliravimo rinkiniu galite lengvai nupoliruoti ką tik pagaląsto peilio ašmenis. Buko medienos mentelė padengta aukštos kokybės veršelio oda. Poliravimo kremas pagamintas iš chromo oksido, kurio sudėtyje yra smulkių smėlio grūdelių.

Prieš pirmą naudojimą rekomenduojame pastą įmasažuoti į odą pirštais ir leisti išdžiūti 5 min. Šlifuodami peilį, pagal poreikį dėkite pastos. Peilį visada traukite ašmenų kryptimi tuo pačiu kampu, kurį naudojote šlifuodami. Be reikalo nespauskite peilio ir verčiau kartokite traukimą kiekvienai pusei maždaug 10-12 kartų.

Smulkiau

70,50 €

-6%

75,00 €

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 2

Pateikti užklausą

Apie prekę

----------

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Paskirtis Peilių priežiūros rinkinys