GÜDE Solingen Alpha

Peilių rinkinys 5 vnt, su ąžuolo rankenomis, Alpha FassEiche, GÜDE Solingen (Vokietija)

5-E000

• Gamintojas: Franz Güde GmbH Solingen (Vokietija).
• Medžiaga: vokiškas Solingen standarto nerūdijantis plienas X50CrMoV15, grūdintas skystame azote, kietumas 56 HRC, galandimas 33º kampu.

Rinkinį sudaro 5 peiliai:

- E805/21 virėjo peilis 21 cm x h 4,5 cm;

- E765/21 pjaustymo peilis 21 cm x h 2,9 cm;

- E430/21 duonriekis peilis 21 cm x h 3,0 cm;

- E703/13 nukaulinimo peilis lankstus 13 cm x h 1,8 cm, storis 1 mm;

- E764/10 universalus peilis 10 cm x h 1,9 cm.

• Supakuota dėžutėje - tinka dovanai.

• Rekomenduojama plauti rankomis ir sausai nušluostyti.

• Ši peilių linija įvertinta "reddot design award" apdovanojimu.

-

Gude Solingen

Smulkiau

635,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

GÜDE Alpha FassEiche (barrel oak) serijos peilių rankenos yra pagamintos iš 80-100 metų senumo vyno statinių ąžuolinių lentų, kurios buvo užgrūdintos vyno fermentacijos procese. Tokia mediena yra ypatingai atspari ir turi išskirtinę tekstūrą ir atspalvį.

Dabartiniai GÜDE peiliai atspindi keturių šeimos kartų peilių gaminimo istoriją. Visi peiliai yra gaminami iš vieno ištisinio plieno ruošinio. Ypatingas peilių plienas su chromu, vanadžiu, molibdenu suteikia peiliams ilgaamžiškumą, tvirtumą ir aštrumą. Kiekvienas peilis su ąžuoline rankena apdirbamas net 40 skirtingų rankų darbo operacijų, grūdinamas skystame azote ir galutinai užaštrinamas vėl tik rankomis.

Šiandien originalus ir natūralus skonis vėl yra lemiamas faktorius pasirenkant maistą, o kompromisų kokybėje nepripažįstantis rankų darbas vėl yra šeimos vertybė.

Todėl GÜDE peiliai pasaulyje atranda vis daugiau entuziastingų vartotojų - nuo pasišventusių naminio maisto mylėtojų iki tikrų virtuvės profesionalų.

GÜDE Alpha FassEiche kolekcijos peiliai apjungia aukštos kokybės kaltinį nerūdijantį plieną ir natūralią, ilgą istoriją turinčią, medieną, kuri suteikia šilumos ir jaukumo.

GÜDE Alpha FassEiche peilių kolekcija sukurta bendradarbiaujant su profesionaliu virėju Harald Rüssel, kurio gurmaniškas restoranas ir viešbutis "Landhaus St.Urban" yra Mosel-Saar-Ruwer regiono vynuogynų slėnyje.

-

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Nerūdijantis plienas / mediena
Paskirtis Peilių rinkiniai
Peilio medžiaga Plienas kaltinis grūdintas
Serija Alpha FassEiche
Prekės ypatybė PREMIUM dizainas

Priedai