KAI Seki Magoroku Composite

Specialūs pasiūlymai

Sumažinta kaina! KAI Corporation Peilis virėjo 20.8 cm. Seki Magaroku COMPOSITE, KAI Padidinti

Peilis virėjo 20,8 cm Seki Magoroku COMPOSITE, KAI (Japonija)

MGC-0406

Gamintojas: KAI (Japonija)
Ašmenų ilgis - 20,8 cm.
Rankenos ilgis - 12,0 cm.
Rankenos medžiaga- Japoniškas PAKKA medis.
Bendras ilgis - 32,8 cm.

Smulkiau

170,56 €

-18%

208,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Kai Seki Magoroku Composite serija - tai peiliai turintys 8 metalo sluoksnius ir kurių ašmenų šerdies kietumas yra 61 +/- 1 HRC Rockwell skalėje.
Peilio geležtė pagaminta pasitelkiant naująsias kosmines technologijas, kai itin tiksliai yra sujungiami dvi skirtingos plieno rūšys ir išgaunamas stulbinamai gražus piešinys pridedant lituotą varį sujungimo vietose. Labai poliruoti ašmenys yra pagaminti iš VG-10 plieno, kurio kietumas 61 ± 1 ir satininio paviršiaus plieno SUS-420J2.

Kartu su balto PAKKA medžio rankena, peilis generuoja žavingą kontrastą - žavų puošnumą ir galingus ašmenis.

Peiliai yra galąsti tokiu pačiu būdu, kaip galandami Samurajų kardai. Tikri kulinarijos specialistai vertina aukščiausią gamintojų meistriškumą. KAI peiliai - tai investicija į visą gyvenimą trunkantį malonumą.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plieno kompozitas
Savybės Virėjo peilis
Serija SEKI MAGOROKU / COMPOSITE
Ilgis 21