KAI Shun Classic

KAI Corporation SHUN Damasko Scalloped Padidinti

Peilis virėjo - šefo 20 cm scalloped SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija)

DM-0719

• Kilmės šalis : (Japonija)
- ašmenų ilgis 20 cm.
- rankenos ilgis 12,2 cm.
- svoris:
Šios serijos peiliai yra dvipusio galandymo.

Smulkiau

195,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę


Tokijuje įkurta KAI Grupė daugiau nei 90 metų gamina virėjų peilius, bei kitus virtuvės įrankius, pasižyminčius estetika, aštrumu bei patikimumu. Šios KAI produktų savybės išskiria juos iš kitų produktų bei suteikia jiems aukštą vietą tarp pasaulio geriausiųjų.
Šių įrankių kokybė yra pagrįsta Japonų Samurajų senovės įrankių gamybos kultūra bei tradicijomis.
Dabartiniais laikais tradiciniai ingridientai yra sujungiami su moderniomis naujoviškomis idėjomis ir taip atsiveria daug naujų galimybių.
Tai yra viena iš priežasčių, kodėl Japonų virtuvė ir maisto ruošimo menas žavi tiek daug Europiečių.
Japonai mąsto holistiškai , taigi maisto gaminimas, menas bei filosofija yra neatskiriami vieni nuo kitų. Pagal patarlę, tai galima apibūdinti šias žodžiais: ”šventė akims“. Gera pjaustymo technologija suteikia galimybes gražiai išpjaustyti bei išdekoruoti maistą ir tai atspindi japoniškąjį maisto paruošimo meną.
Peiliai turi savo stilių ir yra išskirtinai naudingi. Jie turi gerą dizainą bei modernią technologiją, atspindinčią Rytų Europos valgymo kultūrą.
Pagal šiuos pareikalavimus KAI išvystė išsamų produkto rinkinį, pradedant tradiciniais japoniškais virėjų peiliais ir baigiant moderniojo dizaino peiliais.
Shun virėjų serijos peiliai, pagaminti iš Damasko plieno, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių peilių serijų. Jie yra pripažįstami virėjų, priklausančių elitinei klasei.
Profesionalūs Shun virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko plieno, turinčio 32 sluoksnius. Vidinis sluoksnis yra pagamintas iš V - 10 plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC, 1.0 % anglinio plieno, 1.5% kobalto) ir tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs.
Išgaubti peilių ašmenys kiekvienam Shun peiliui suteikia nepakartojamą aštrumą, kuris leidžia peiliui lengvai slysti netgi per kiečiausią maistą. Šis peilių ašmenų aštrumas kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu padaro darbą lengvu bei nevarginančiu.
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius suteikia kiekvienam SHUN peiliui unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas , technologija bei dizainas.
SHUN peilių serija pritaikė geriausiųjų virėjų peilių gamybos technologijas, tas, kurios kilo iš Japonų Samurajų kardų gamybos ir buvo pritaikytos vakierietiško stiliaus peilių gamybai.

  Šio peilio ašmenų danteliai yra naujasis KAI išradimas. Peilio ašmenų danteliai nuo centro išeina į dvi skirtingas puses, ir yra vos vos pasvirę į išorę . Todėl maistas yra nesutrupinamas, bet gražiai supjaustoma.
Įdubę peilių ašmenys yra antrasis dalykas, padedantis gražiai gerai pjaustyti. Peiliuose esantys įdubę ašmenys suteikia peiliui ypatingą aštrumą sumažindami trintį. Pjaustant įdubimai sudaro oro pūsleles, kurios atsiranda tarp maisto ir ašmenų, ir minimaliai sumažina maisto “ prikibimą“ prie ašmenų.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Plienas Damasko / Pakkawood kompozitas
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Virėjo peilis
Serija SHUN CLASSIC
Ilgis 20

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: