KAI Shun Premier Tim Mälzer

Peilis duonai 23 cm. SHUN PREMIER Tim Malzer, KAI (Japonija)

TDM-1705

• Gamintojas: KAI Corporation (SEKI, Japonija).

• Matmenys: dantyta geležtė 23 cm, rankena 12 cm, bendras ilgis 35 cm.
• Geležtė: Shun Premier ašmens šerdis pagaminta iš ypač kieto

VG MAX markės plieno ir apgaubta 32 Damasko plieno sluoksniais.

Peilio kietumas 61 (±1) HRC.

Geležtė iškalta tradiciniu japonų kalvių 'tsuchime' raštu.
• Rankena: pagaminta iš patvaraus impregnuoto 'pakkawood' medienos kompozito, riešutmedžio spalva.

• Shun Premier peilių ašmuo yra dvipusio galandimo, kampas ~17° laipsnių. 

• Plauti rankomis ir sausai nušluostyti.

• 100% pagaminta Japonijoje.

---

SHUN PREMIER TIM MÄLZER - japoniškas peilis europietiškam virėjui.

SHUN PREMIER duonriekis peilis, kai reikia gražiai ir be trupinimo supjaustyti duonos ir pyrago gaminius.

---

KAI Shun Premier Tim Malzer

Smulkiau

222,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Duonos gaminių peilis

Duonriekio peilio ašmens danteliai yra naujasis KAI išradimas.

*Peilio ašmens danteliai nuo centro pasvirę į dvi skirtingas puses, kaip dvikrypčio pjūklo. Todėl duona yra nesutrupinama, bet gražiai supjaustoma ir pjaustant nutrupa tik labai nedaug duonos trupinių.
*Banguoti peilių ašmenys yra antrasis dalykas, padedantis gražiai ir gerai pjaustyti. Peiliuose esantys įdubę ašmenys suteikia ypatingą aštrumą sumažindami trintį ir pjaustymo pastangas. Pjaustant šie įdubimai sudaro oro tarpelius, kurios atsiranda tarp duonos ir geležtės - tai sumažina maisto “prikibimą“ prie geležtės.

SHUN PREMIER TIM MÄLZER - Damasko linijos peilių ašmenų šerdimi pasirinktas ypatingas VG MAX plienas, kurio kietumas yra 61 (±1) HRC pagal Rockwell skalę. Šis plienas yra atsparus korozijai, ypatingai kietas ir turi unikalią plieno sudėtį (1% anglies, 15% chromo, 1% molibdeno, 0,2% vanadžio, 1,5% kobalto ir 0,5% mangano). Tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs.

Peilių geležtė apgaubta 32 korozijai atsparaus Damasko plieno sluoksniais. Tokia kelių plieno rūšių konstrukcija užtikrina geležtės kietumą, elastingumą ir ilgaamžiškumą.

Plonas, aštrus, dvipusio užgalandimo ašmuo pjauna švariai ir tiksliai.

Geležtė papuošta rankų darbo tradiciniais japonų kalvių įmušimais, kurie vadinami 'tsuchime'. Tokia geležtė turi ne tik puikią estetinę išvaizdą, bet ir dėl geležtės paviršiuje esančių mažų "oro kišenių", leidžia lengviau atskirti nupjautą produktą ir pjovimui reikia dar mažiau pastangų. Tokiu būdu japonų meistrai suderino nesenstančią klasikinę metalo apdirbimo tradiciją su naujovišku praktiškumu ir estetika.

Visi šios serijos peiliai pasižymi ypatingu aptakumu ir ergonomika. Rankena ir jos plieninis antgalis puikiai subalansuoja peilio svorį, kad būtų lengva ir patogu valdyti peilį pjaustymo metu. Dėl simetriškos formos, rankena vienodai patogi ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams žmonėms.

SHUN PREMIER TIM MÄLZER peilių serija skirta ir namų virtuvės entuziastams, ir virėjams profesionalams, nes visiems suteikia pjovimo su profesionaliais įrankiais pojūtį. Tai naujas kokybės standartas 'premium' peilių segmente.

Kaip ypatinga detalė, kiekvieno Tim Mälzer peilio rankenos gale, yra išgraviruota "jaučio galva" - profesionalaus virėjo simbolis.

Kiekvienas šio serijos peilis supakuotas originalioje medinėje dėžutėje - patogu saugoti ir tinka dovanai.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Plienas nerūdijantis / Pakkawood kompozitas
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Duonos peilis
Serija SHUN PREMIER / TIM MÄLZER
Ilgis 23
Prekės ypatybė PREMIUM kokybė

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: