Keptuvės universalios / negilios

Keptuvė žema Ø 24 cm su medine rankena, anglinis plienas, Mineral B BOIS, De BUYER (Prancūzija)

5710 24

• Gamintojas: De BUYER (Prancūzija).
• Korpusas: anglinis plienas - 99% geležis, 1% anglis, impregnuotas bičių vašku.
• Skersmuo: Ø 24,0 cm, dugno Ø 17,5 cm.
• Aukštis: h 3,5 cm, sienelės ir dugno storis: 2,5 mm.
• Rankena: plieninė su buko medžiu iš abiejų pusių, galima gaminti orkaitėje iki 10 minučių / +200°C.
• Svoris: 1,41 kg. 
• Plovimas tik rankomis, nenaudoti indaplovėje, po plovimo laikyti sausą.
• Tinka visoms viryklėms tai pat ir indukcinėms.

Mes dar prisimename savo močiučių geležines keptuves - jos gerai kepė, galima buvo naudoti metalinius įrankius ir aukštas kepimo temperatūras. Istorija vėl kartojasi su Mineral B BOIS.

MINERAL B BOIS geležinės keptuvės turi klasikinius nuožulnius šonus - patogiam vartymui, todėl kepsniai visuomet bus gražiau apkepę ir sultingi viduje.

Smulkiau

75,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Keptuvės MINERAL B BOIS yra padengtos sertifikuotu, aukščiausios kokybės bičių vašku, todėl pirmiausiai keptuvę išplaukite labai karštame vandenyje ir kruopščiai sausai iššluostykite, taip pašalindami visus vaško likučius. Pripilkite į keptuvę maždaug 1 cm aliejaus (rafinuoto) ir kaitinkite ant stiprios ugnies 5 min. Išpilkite aliejų ir iššluostykite keptuvę gerai sugeriančiu virtuviniu rankšluosčiu (galima popieriniu). Kuo dažniau keptuvę naudosite , tuo ji turės geresnes kepimo savybes. Kuo ji tamsesnė, tuo mažiau prie jos pridega.

NAUDOJIMAS: Gamindami keptuvėje naudokite nedaug riebalų. Gerai įkaitinkite keptuvę ir dėkite produktus. Apkepinkite juos iš abiejų pusių, sumažinkite ugnį ir baikite gaminti. NEPALIKITE PARUOŠTO MAISTO KEPTUVĖJE!

PRIEŽIŪRA: ٠Po kiekvieno maisto ruošimo, gerai išplaukite keptuvę karštu vandeniu, pašalindami produktų likučius ir sausai iššluostykite (likusi drėgna, keptuvė gali rūdyti). ٠ Norint išvalyti keptuvę, įkaitinkite keptuvėje rupią druską ir palaikykite, kaitindami ant stiprios ugnies 1,5 min. Tuomet gerai išvalykite popieriniu rankšluosčiu. Rupi druska išvalys maisto likučius ir pašalins kvapą. ٠Laikas nuo laiko patepkite keptuvės vidų aliejumi (keletą lašų užvarvinę ant popierinio rankšluostuko). Keptuvę laikykite sausoje vietoje.

DĖMESIO!!! Neplaukite keptuvės indaplovėje!!! Nemirkykite!!! Plaudami prikepusius maisto likučius, naudokitės šiurkščiąja kempinėlės puse. Rūgštūs maisto produktai (pomidorai, vynas, citrinos ir kt.) gali pažeisti keptuvės impregnavimo aliejumi sluoksnį (atsiranda šviesios dėmės). Tokiu atveju pakartokite keptuvės KAITINIMĄ (aukščiau aprašytas). Gaminant keptuvėje pirmuosius kartus, gali nutikti taip, kad ant kaitlentės liks nedidelis kiekis vaško. Jį nuvalykite su popierine servetėle, kol kaitvietė šilta.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Plienas anglinis
Paskirtis Keptuvės universalios
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija B BOIS Mineral B Element

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: