Padažinės / kaistuvai

Sumažinta kaina! KUCHENPROFI - CILIO / SPRING / ZASSENHAUS Prikaistuvis - padažinė 0,25 L be dangčio, ilga rankena, Kuchenprofi (Vokietija) Padidinti

Prikaistuvis - padažinė 0,25 L be dangčio, ilga rankena, KUCHENPROFI (Vokietija)

2370002810

• Kilmės šalis : Kuchenprofi (Vokietija).
• Korpusas: aukščiausios kokybės 18/10 nerūdijantis plienas, trisluoksnis kapsulinis terminis dugnas. 
• Matmenys: skersmuo Ø 10,0 cm, dugnas Ø 6,5 cm, talpa - 250 ml.
• Rankena: nerūdijančio plieno, tvirta, ergonomiška, atspari karščiui.
• Indo viduje yra vidiniai tūrio žymekliai - talpos gradacija.
• Galima plauti indaplovėje. 
• Galima naudoti orkaitėje iki 260°C.
• Tinka visų tipų viryklėms, tai pat ir indukcinėms.

Smulkiau

17,91 €

-10%

19,90 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

PLIENINIŲ INDŲ NAUDOJIMAS

 Pirmą kartą prieš naudojimą indus išplaukite karštu vandeniu su indų plovikliu, naudodami šepetuką ar kempinėlę. Po to sausai iššluostykite.

 Virdami viryklę įjunkite didžiausiu pajėgumu kol puodai užvirs, po to sumažinkite energiją iki vidutinio ar žemo režimo tik virimo palaikymui.

 Keptuvę prieš dedant maistą reikia įkaitinti su riebalais.

 Gamindami maistą mažame vandens kiekyje, gaminkite tik ant mažos liepsnos ar elektros energijos.

 Niekada neperkaitinkite puodų (pvz. jei juose nėra maisto); neleiskite skysčiui puode visiškai išgaruoti, nes galite pakenkti tiek viryklei, tiek puodui.

 Valyti puodus nepaprastai lengva. Po kiekvieno naudojimo puodus išplaukite karštu vandeniu su indų plovikliu, naudodami šepetuką ar kempinėlę. Galima plauti indaplovėje, tik rekomenduojame po plovimo išimti.

• Jei keptuvėje prikepė maistas ar maisto likučiai pridžiūvo, užpilkite indą karštu vandeniu ir palikite kuriam laikui. Po to nuvalykite kempine ar šepetėliu pasinaudodami standartine plovimo priemone. Jokiu būdu nenaudokite šveitimo priemonių kurių sudėtyje yra abrazyvinių ar smėlio dalelių, nes subraižysite indų paviršių ir šie praras išvaizdą. Taip pat netinka plieniniai vieliniai šveistukai.

 Kad puodai būtų gražūs, perplaukite puodą vandeniu ir sausai iššluostykite, kad neliktų dėmių nuo džiūstančio vandens.

 Jei puodo ar keptuvės viduje atsirado dėmių, nuosėdų ar nuovirų, jas lengvai pašalinsite pavalę indą silpnu rūgšties tirpalu (atskiestu actu ar citrinos rūgštimi). Melsvos spalvos dėmes, atsiradusias nuo to, kad kaitinote tuščią puodą lengvai pašalinsite pvz.: valymo pieneliu - emulsija. Jei po ilgo vartojimo norėsite sugrąžinti puodams ankstesnį blizgesį, įtrinkite juos skystu valymo pieneliu ir išplaukite.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos 18/10 nerūdijantis plienas
Paskirtis Padažinės / kaistuvai
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: