Peiliai atskiri

Sumažinta kaina! KAI Corporation SHUN Damasko Padidinti

Peilis virėjo - šefo 15 cm SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija)

DM-0723

• Kilmės šalis : (Japonija)
- ašmenų ilgis 15 cm.
- rankenos ilgis 11,2 cm.
- svoris:
Šios serijos peiliai yra dvipusio galandymo.

Smulkiau

119,25 €

-25%

159,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SHUN virėjų serijos peiliai, pagaminti iš Damasko plieno, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių peilių serijų. Jie yra pripažįstami virėjų, priklausančių elitinei klasei.
Profesionalūs SHUN virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko plieno, turinčio 32 sluoksnius. 33 -vidinis sluoksnis yra pagamintas iš V - 10 plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC, 1.0 % anglinio plieno, 1.5% kobalto) ir tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs.
Išgaubti peilių ašmenys kiekvienam Shun peiliui suteikia nepakartojamą aštrumą, kuris leidžia peiliui lengvai slysti netgi per kiečiausią maistą. Šis peilių ašmenų aštrumas kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu padaro darbą lengvu bei nevarginančiu.
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius suteikia kiekvienam SHUN peiliui unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas , technologija bei dizainas.
SHUN peilių serija pritaikė geriausiųjų virėjų peilių gamybos technologijas, tas, kurios kilo iš Japonų Samurajų kardų gamybos ir buvo pritaikytos vakierietiško stiliaus peilių gamybai.

Charakteristikos

Medžiagos Plienas Damasko / Pakkawood kompozitas
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Virėjo peilis
Serija SHUN CLASSIC
Ilgis 15

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: