Peilių rinkiniai

KAI Corporation Peilių rinkinys 2 vnt. SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija) Padidinti

Peilių rinkinys 2 vnt. SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija)

DMS-220

• Gamintojas: KAI Corporation (SEKI, Japonija).
• Geležtė: ašmenis sudaro ypatingas VG MAX markės plienas, kietumas 61 (±1) HRC. Ašmenys laminuoti 32 Damasko plieno sluoksniais.
• Rankena: pagaminta iš patvarios impregnuotos Pakkawood medienos. Kaštono skerspjūvio forma yra tradicinė Japonijos peilių rankenoms.

• SHUN peiliai yra dvipusio galandimo ašmenimis, kampas ~17° laipsnių.

• Plauti rankomis ir sausai nušluostyti.

• SHUN Damasko plieno 2 vnt. peilių rinkinį sudaro:
- DM-0706 Virėjo - šefo peilis, ašmenų ilgis 20,0 / 32,2 cm.
- DM-0701 Universalus pjaustymo peilis, ašmenų ilgis 15,0 / 25,4 cm.

SHUN CLASSIC peiliai idealiai tinka pjaustymui, smulkinimui ir darbui ant lentelės. Geležtė su kaštono formos japoniška rankena sujungta be jokio tarpelio - tai estetiška, saugu ir higieniška.

Smulkiau

280,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SHUN CLASSIC serijos virėjų peiliai, pagaminti iš Damasko plieno, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių KAI peilių serijų. Jie yra pripažįstami tarp virėjų, priklausančių elitinei klasei.
Profesionalūs SHUN CLASSIC virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko stiliaus kaltinio plieno, turinčio 32 sluoksnius.

33-ias - ašmenų šerdies sluoksnis yra pagamintas iš VG MAX plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC), turi unikalią plieno sudėtį (1% anglies, 15% chromo, 1% molibdeno, 0,2% vanadžio, 1,5% kobalto ir 0,5% mangano) - tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs.

Tolygiai išlenktos formos ir nepakartojamo aštrumo ašmenys, kiekvienam SHUN CLASSIC peiliui, leidžia lengvai slysti netgi per įvairaus kietumo ar minkštumo maistą. Toks peilių ašmenų aštrumas, kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu ir rankenos patogumu, padaro darbą virtuvėje itin lengvu, greitu bei maloniu.
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius SHUN SLASSIC peiliams suteikia unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus rankų darbo egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas, technologija bei dizainas.
SHUN CLASSIC peilių serijoje puikiai dera geriausiųjų virėjų peilių modernios gamybos technologijos ir Japonijos SEKI miesto samurajų kardų gamybos tradicijos.

KAI Corporation - tai sujungė ir pritaikė vakarietiško stiliaus virėjų peilių gamyboje.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Plienas Damasko / Pakkawood kompozitas
Paskirtis Peilių rinkiniai
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Virėjo peilis
Serija SHUN CLASSIC

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: