Troškintuvai / Kazanai

Troškintuvas - puodas su dangčiu 6,3 L SLOWCOOK, apvalus Ø 28 cm, emaliuotas ketus, pilkas, PYREX (Prancūzija)

PY SC4AC28

• Gamintojas: PYREX (Prancūzija).
• Korpusas: 4 mm ketus padengtas pilku emaliu išorėje, baltu emaliu viduje.
• Matmenys išorėje: 34 x 29 x h 16 cm.

• Talpa: 6,3 L, Ø 28 cm.
• Dangtis: ketus padengtas emaliu, rankenėlė iš masyvaus nerūdijančio plieno.
• Tinka naudoti orkaitėse iki +280°C.
• Tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines.

-----

Troškintuvai PYREX SLOWCOOK yra pagaminti iš ketaus ir pritaikyti lėtam virimui bei troškinimui. Puodo struktūra po dangčiu sukuria garų kondensavimosi efektą, kuris neleidžia maistui išdžiūti ir prisvilti.
Šis puodas troškintuvas yra sukurtas sveiko maisto gaminimui - tai reiškia, kad gamindami maistą troškinimo būdu, maiste išsaugosite daugiau vitaminų, mineralų ir natūralų maisto skonį, spalvą ir struktūrą.

Smulkiau

149,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

ĮSPĖJIMAI: vengti staigaus temperatūrų pokyčio, indą įkaitinti palaipsniui. Staigiai neatvėsinti, nedėti karšto ant sniego ar šalto grindinio. Prieš plaunant palaukti bent 15 min. kol atvės. Pridžiūvusius maisto likučius iš pradžių geriau užmerkti ir tik po to išplauti. Plovimui naudoti įprastas virtuvines kempines iš porolono ir putojančią indų plovimo priemonę. Nenaudoti abrazyvinių šveitimo priemonių ir metalinių šveistukų.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Ketus / špižius / emalis
Paskirtis Troškintuvai
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Prekės ypatybė PREMIUM kokybė

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: