Vyno ir baro reikmenys

Taurės šampanui 2 vnt, 200 ml, AMOROSO, BOHEMIA CRYSTALEX (Čekija)

CT40651200

• Gamintojas: BOHEMIA CRYSTALEX (Čekija).

• Talpa: 220 ml putojančiam vynui.

• Matmenys: aukštis 23,2 cm.
• Medžiaga: ypatingai skaidrus, tvirtas, kristalinis stiklas.

• Korpusas: taurė ir kojelė nulieti be sujungimo - 'pulled stem' technologija.
• Galima plauti indaplovėje, nesibraižo.

• Taurės supakuotos dėžutėse po 2 vnt. - tinka dovanoti.

---

BOHEMIA CRYSTALEX taurių AMOROSO kolekcija buvo sukurta atšvęsti gyvenimiškas akimirkas artimiausiųjų aplinkoje.

Klasikinio ir subtilaus dizaino taurės yra kuriamos moderniomis technologijomis, todėl pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

- nuostabus skambesys,

- nebijo temperatūros pokyčio,

- tobulas blizgesys,

- atsparesnės smūgiams.

Taurės unversalios - tinka šampanui, 'prosecco', 'cava', kombuča ir kitų rūšių putojančiam vynui.

Smulkiau

12,90 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Lietuvos someljė asociacija pataria:

Vyno gėrimo kultūra sparčiai vystosi. Daugeliui mūsų nebeužtenka žinoti, kad geriame baltąjį arba raudonąjį vyną. Norime GERO vyno. Todėl kyla reikalavimai ir indams – jie turi padėti vyno gerumui atsiskleisti, todėl taurės privalo atitikti bent keletą funkcinių reikalavimų:

- būti skaidrios (idealiu atveju neraižytos, nespalvotos, kuo plonesnio stiklo ar krištolo, kad neiškraipytų ar neslėptų vyno spalvos – ji teikia mums estetinį pasitenkinimą);

- sukoncentruotų vyno aromatą, neleistų jam išsklisti į aplinką, kol mes jo neatpažinome, nepasimėgavome, neįvertinome (todėl daugelis taurių yra šiek tiek uždaros – viršus siauresnis už burbulo vidurį);

- būti tokios formos ir dydžio, kad vyno temperatūra ir skonis nesikeistų nepageidaujama linkme per greitai (todėl laikome taurę už kojelės, baltąjį ir putojantį vyną pilame į mažesnes taures) ir būtų akcentuojami teigiami, o ne neigiami vyno bruožai (švelnų burgundišką raudonąjį galime visa burna gerti iš plačių taurių, tačiau rūgštų sausą, šaltą šampaną geriau lieti liežuvio viduriu iš siauros taurės).

Jeigu mėgstate įvairių rūšių vyną, tuomet bus sunku išsisukti su vienos formos taurių rinkiniu namuose. Pravartu turėti skirtingas taures baltajam, raudonajam ir putojančiam vynui - nes kiekviename jų svarbūs kiti jusliniai aspektai.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Stiklas kristalinis
Paskirtis Taurė šampanui
Savybės Galima plauti indaplovėje
Serija AMOROSO
Ilgis 23
Struktūra / Konstrukcija Dėžutėje 2 vnt.
Prekės ypatybė Gera dovana