KAI Shun Classic

Sumažinta kaina! KAI Corporation Peilis Santoku 18 cm.SHUN CLASSIC Damasko Padidinti

Peilis SANTOKU scalloped 18 cm SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija)

DM-0718

• Kilmės šalis: KAI (Japonija)
- geležtės ilgis 18,0 cm.
- rankenos ilgis 12,2 cm.
- svoris:
Šios serijos peiliai yra dvipusio galandimo.

Smulkiau

151,20 €

-20%

189,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Japoniškas SANTOKU peilis, tai tradicinis japoniškas "virėjo-šefo" peilis, su kuriuo yra atliekamos visos pagrindinės pjaustymo, smulkinimo ar išpjaustymo operacijos. 
Įdubę peilio ašmenys yra antrasis dalykas, padedantis gražiai ir tiksliai pjaustyti. Peilyje esantys įdubę ašmenys suteikia peiliui ypatingą aštrumą sumažindami trintį. Pjaustant įdubimai sudaro oro pūsleles, kurios atsiranda tarp maisto ir ašmenų, ir minimaliai sumažina maisto “ prikibimą“ prie ašmenų. 

SHUN Classic virėjų serijos peiliai, pagaminti iš 33 Damasko plieno sluoksnių, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių peilių serijų. Jie yra pripažįstami virėjų, priklausančių elitinei klasei. Profesionalūs SHUN Classic virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko plieno, turinčio 32 sluoksnius. Vidinis 33-čias sluoksnis yra pagamintas iš ypatingo VG - 10 plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC, 1.0 % anglinio plieno, 1.5% kobalto) ir tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs. Tokie peilių ašmenys kiekvienam Shun peiliui suteikia nepakartojamą aštrumą, kuris leidžia peiliui lengvai slysti netgi per kiečiausią maistą. Šis peilių ašmenų aštrumas kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu padaro darbą lengvu bei nevarginančiu.
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius suteikia kiekvienam SHUN Classic peiliui unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas, technologija bei dizainas.
SHUN Classic peilių serija pritaikė geriausiųjų virėjų peilių gamybos technologijas, tas, kurios kilo iš Japonų Samurajų kardų gamybos ir buvo pritaikytos vakierietiško stiliaus peilių gamybai.


-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Plienas Damasko / Pakkawood kompozitas
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Santoku peilis
Serija SHUN CLASSIC
Ilgis 18

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: