Peiliai vienpusio galandimo

Sumažinta kaina! KAI Corporation Peilis virėjo DEBA 15,0 cm, WASABI Black, KAI (Japonija) Padidinti

Peilis virėjo DEBA 15,0 cm, vienpusis, Wasabi Black, KAI (Japonija)

6715D

• Gamintojas: KAI Corp. (Japonija).
• Geležtės ilgis: 15,0 cm.
• Rankenos ilgis: 12,6 cm.

• Svoris: 252 g.
• Rankenos medžiaga: polipropileno kombinacija su bambuko medžio dalelėmis.

• Galandimas: naudoti tik specialius vienpusio galandimo galąstuvus ar plokščius galandimo akmenis.

• Plauti rankomis ir sausai nušluostyti.
WASABI BLACK peilių linija DEBA tradiciškai skirta žuvies dorojimui, filiavimui, porcijavimui, šonkaulių atpjovimui, galvos atskyrimui. Tačiau plačiai naudojami paukštienos ir mėsos paruošimui. DEBA ypatybė - geležtės storis nuo 5 mm iki 9 mm. Kadangi ašmuo yra vienpusio galandimo ir nuleistas 45° laipsnių kampu - jo kraštas yra trapesnis nei vakarietiškų mėsininko peilių.  Geležtė pagaminta iš japoniško plieno 6A/1K6, kurio kietumas 56 +/-1 Rockwell skalėje.

Smulkiau

51,75 €

-25%

69,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

WASABI Black peilių serija skleidžia Tolimųjų Rytų dvelksmą. Wasabi peilių kriaunos, kaip tradicinių japoniškų peilių, yra glaudžiai suleistos su rankena ir neleidžia nešvarumams patekti į tarpelius. Tvirtinimo žiedas - apsodas tvirtai užspaudžia geležtės ir kriaunų sandūrą.

Tikri kulinarijos specialistai vertina tradicijas ir meistriškumą. Ši peilių serija perteikia japonišką meistrų skrupulingumą, bei peilio praktiškumą ir funkcionalumą. Peiliai yra pagaląsti tokiu pačiu lėtuoju būdu, kaip buvo galandami Samurajų kardai.

WASABI Black - tai protinga investicija į maisto ruošimo malonumą.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Plienas kaltinis grūdintas
Savybės Peilis žuviai
Serija WASABI Black
Ilgis 15

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: